Een nieuwe partner, een nieuw hoofdstuk, nieuw talent.

Ik ben dan ook erg blij om nieuw talent en expertise te mogen verwelkomen in ons team van Sympaticans. We hebben een akkoord bereikt met Providence Strategic Growth (PSG), een investeerder met een uitstekende staat van dienst die focust op groeiende bedrijven.

We waren al een tijdje op zoek naar de volgende stap in onze groeistrategie. Met PSG delen we een gemeenschappelijke visie op de huidige marktsituatie: de Europese markt voor HR-technologie ondergaat grote verschuivingen, en we zijn goed gepositioneerd om het rijke aanbod aan nieuwe kansen dat hieruit voortvloeit te benutten. Bedrijven en organisaties uit de publieke sector zijn zich steeds meer bewust van de voordelen van een goede human capital management oplossing. Dit is het perfecte moment om onze oplossingen en uitzonderlijke service nog meer bekendheid te geven.

’Met PSG als nieuwe meerderheidsaandeelhouder zien we enorme markten en grenzeloos potentieel voor Sympa in verschillende sectoren in Europa. Nog belangrijker, we delen de visie van Sympa als marktleider voor HR-technologie in Europa.

Keijo Karjalainen
CEO, Founder

Klaar voor verandering? Nou en of!

Grote investeringen gaan altijd gepaard met enige verandering. In dit geval denk ik dat deze veranderingen overweldigend positief zullen zijn.

Sympa werkt al sinds 2016 samen met externe investeerders, toen onze vrienden bij Alfvén & Didrikson een belang namen in het bedrijf, en nu hebben we ook de steun van het PSG-team om onze activiteiten door heel Europa te ontplooien. De beste investeerders hebben altijd meer te bieden dan alleen kapitaal – ze bieden ervaring, inzicht en vaardigheden en zijn daarnaast fijn om mee te werken. PSG biedt dat alles en deelt bovendien onze waarden en visie. Ik geloof dat we nu beter dan ooit in staat zijn om die te realiseren.

Ik ben vastbesloten om Sympa’s cultuur te behouden, een die stoelt op de kwaliteit van de relaties die Sympaticans hebben met elkaar en met onze klanten. Ik denk dat een belangrijke factor in ons succes is geweest dat we elkaar, ons team en onze klanten vertrouwen.

Naast het behoud van onze gekoesterde cultuur, zal er ook continuïteit zijn als het gaat om onze doelen. We richten ons al langer op uitbreiding – zowel over grenzen als over sectoren – en deze investering zal ons in staat stellen om beter uitgerust en voortvarender door te gaan op de ingeslagen weg.

Naarmate we uitbreiden, zal ons vermogen om tegemoet te komen aan lokale markten toenemen, en zal onze voortdurende R&D nog betere middelen opleveren om onze pan-Europese klanten van de best mogelijke HR-oplossingen te voorzien. We streven ernaar om onze gerenommeerde Noord-Europese HR-technologie naar nieuwe hoogten te tillen en de toon te zetten voor de hele Europese HCM-technologiemarkt.

Ik voel me verheugd en bevoorrecht dat ik ons uitgebreide, getalenteerde team door het volgende hoofdstuk van dit avontuurlijke groeiverhaal mag leiden. Toen mijn zus Taina en ik het bedrijf in 2005 oprichtten, met onschatbare steun van onze vader en de rest van onze familie, wisten we dat het een ambitieus en enerverend project zou worden. We konden echter niet voorzien dat het dermate lonend zou zijn en dat onze timing zo gunstig zou zijn.

Uiteindelijk heeft dit alles altijd om de mensen gedraaid, en dat zal altijd zo blijven. Wat een reis is het geweest – en we zijn nog maar net begonnen.

 

Keijo Karjalainen

 

Groet,

Keijo, CEO, Founder

Meer details in ons persbericht >>