Ons verhaal

Zo zijn wij ontstaan

Sympa werd in 2005 opgericht door broer en zus Keijo en Taina. Ze waren ervan overtuigd dat bedrijven baat zouden hebben bij diepere inzichten in de specifieke talenten en vaardigheden van al hun individuele werknemers. Daarom besloten zij deze oplossing zelf te maken. Het idee groeide al snel uit tot de wens om een complete HR-oplossing te creëren.

Bekijk onze oplossing

Sympa vandaag de dag

Het belang van onze klanten

Onze klanten zijn enorm van belang voor ons. Het feit dat onze klanten erg tevreden zijn en wij hoge klantbeoordelingen scoren is dan ook de logische reden dat Sympa de snelst groeiende HR dienstverlener van Noord-Europa is. Momenteel heeft Sympa meer dan 150 werknemers, verspreid over acht vestigingen in vijf landen. Onze software wordt zelfs al in meer dan 100 landen gebruikt en is beschikbaar is 22 talen.

Onze klanten

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Onze toekomstvisie

Blijven veranderen

Wij zijn nog net zo gedreven als in het begin om organisaties te ondersteunen bij het verbeteren van werknemerstevredenheid en -ontwikkeling. Het is voor ons altijd van belang geweest om innovaties te baseren op de nieuwste trends in software en HR ontwikkeling. Ook is het vanaf het eerste moment ons doel geweest om een internationale oplossing te ontwikkelen en starten wij nog altijd regelmatig in nieuwe markten.

Carrièremogelijkheden

Sympa in het kort

22

22

beschikbare talen

800+

800+

klanten

150+

150+

werknemers

Maak kennis met onze Sympatico’s

Anna Neittamo-Haapalainen

Customer Support Manager
+358 50 502 0260
anna.neittamo-haapalainen@sympa.com

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Frida Casslind

Customer Success Manager
+46769474154
frida.casslind@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jette Jacobs

Customer Success Manager jette.jacobs@sympa.com

Josip Blazevic

Customer Success Manager josip.blazevic@sympa.com

Lena Westlake

Customer Success Manager
+47 920 70732
lena.westlake@sympa.no

Mari Katajisto

Customer Success Manager
+358 405081984
mari.katajisto@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Mirva Jousala

Customer Success Operations Manager
+358 40 700 8950
mirva.jousala@sympa.com

Sini Helin

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Tiia Herranen

Customer Success Manager tiia.herranen@sympa.com