Hvor vi kommer fra

Sympa ble grunnlagt i 2005 av søsknene Keijo og Taina. De var overbevist om at bedrifter ville ha stor nytte av å vite mer om deres ansattes ferdigheter og kunnskaper, og de bestemte seg for å utvikle det perfekte verktøyet. Ideen utviklet seg snart til et ønske om å bygge en komplett HR-løsning.

Utforsk løsningen vår

Våre kunder betyr alt for oss

Kundene våre er kjernen i vår virksomhet. Takket være våre fornøyde kunder er Sympa nå den raskest voksende leverandøren av HR-løsninger i Norden, med mer enn 130 ansatte fordelt på åtte kontorer i fem land. Løsningen vår brukes i mer enn 100 land og er tilgjengelig på 19 forskjellige språk.

Les hva våre kunder sier

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Two women looking at the screen and smiling

Konstant utvikling

Vi ønsker fremdeles å hjelpe bedrifter med å forbedre deres ansattes trivsel og personlige utvikling. Det ligger i vår natur å innovere med utgangspunkt i de siste trendene innenfor programvare- og HR-utvikling. Vår visjon fra dag én har vært å bygge et globalt selskap, og vi ekspanderer stadig til nye markeder.

Karrieremuligheter

Kort og godt om Sympa

19

19

tilgjengelige språk

750+

750+

kunder

130+

130+

ansatte

Bli kjent med våre Sympaticos

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
anton.persson@sympa.com

Hanna Korhonen

Customer Success Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Heini Lahtoniemi

Customer Development Manager
+358 40 777 1446
heini.lahtoniemi@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Johanna Helin

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
johanna.lofgren@sympa.com

Jonas Nordberg

Manager, Support
+358 40 5167 239
jonas.nordberg@sympa.com

Kaius Pykälä

Customer Success Specialist kaius.pykala@sympa.com

Kalle Sireni

Customer Success Specialist kalle.sireni@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Rebecca Jonsson

Customer Support Specialist rebecca.jonsson@sympa.com

Silja Saviranta

Customer Success Manager
+358 41 5301844
silja.saviranta@sympa.com

Sini

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Soila Koponen

Customer Success Specialist soila.koponen@sympa.com

Sonja Hartikainen

Customer Success Specialist
+358 290 001 200
sonja.hartikainen@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Tiina Haapaniemi

Customer Success Coordinator
+358405126821
tiina.haapaniemi@sympa.com