Kort om Sympa

19

19

tilgjengelige språk

700+

700+

kunder

130+

130+

ansatte

Hvor vi kommer fra

Sympa ble startet i 2005 av søsknene Keijo og Taina. De var overbevist om at bedrifter ville ha stor nytte av å vite mer om de ansattes ferdigheter og kunnskaper. Siden det ikke fantes noen smarte løsninger for sporing og analyse av denne typen personalopplysninger, bestemte de seg for å utvikle det perfekte verktøyet selv. Ideen utviklet seg snart til et ønske om å bygge en komplett HR-løsning som kunne støtte ansatte og arbeidsgivere gjennom hele arbeidsforholdet.

Siden den gang har Sympa vokst raskt, og vi har ansatt rundt 15 nye Sympaticos hvert år.

 

Sympa i dag

Kundene betyr alt. De usedvanlig godt fornøyde kundene er grunnen til at Sympa i dag er den hurtigst voksende HR-leverandøren i Norden, med over 100 ansatte ved 7 kontorer i 6 land. Programvaren vår er i bruk i over 50 land og foreligger på 16 språk. På tross av den raske veksten har Sympa valgt å forbli et familieeid selskap.

Fremtidsplaner

Vi er fremdeles brennende opptatt av å hjelpe bedrifter med å bedre de ansattes trivsel og personlige utvikling. Derfor investerer vi stadig en stor del av inntektene i forskning og utvikling, slik at vi kan tilby kundene et enda bedre produkt.

I tillegg ekspanderer vi stadig til nye markeder. Visjonen vår har helt fra dag én vært å bygge et globalt selskap.

Det ligger i vår natur å innovere med utgangspunkt i de siste trendene innenfor programvare- og HR-utvikling. Dere kan vente dere store endringer i løpet av kort tid!

Vår største fordel er våre fantastiske Sympaticos

For oss er det å ta godt vare på medarbeiderne våre en selvfølge. Det er tross alt ikke tallene som gjør et selskap til noe spesielt, det er menneskene.

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
anton.persson@sympa.com

Heini Lahtoniemi

Customer Development Manager
+358 40 777 1446
heini.lahtoniemi@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jaakko Heiskari

Customer Success Manager
+358 44 756 2020
jaakko.heiskari@sympa.com

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
johanna.lofgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Customer Success Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Marianne Lumme

Customer Success Manager
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Sini

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Tiina Haapaniemi

Customer Success Specialist
+358405126821
tiina.haapaniemi@sympa.com