Sympa Vantaa
Technopolis Helsinki-Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Saapumisohjeet ›

Sympa Lahti
Askotalo
Askonkatu 9 E
15100 Lahti

Saapumisohjeet ›

Yhteystiedot
+358 290 001 200

[email protected]

Laskutusosoitteet
Kotipaikka: Lahti
Y-tunnus: 1938597-5
ALV-numero: FI19385975

 

E-laskut
Verkkolasku-osoite/OVT-tunnus: 003719385975
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Sähköpostilaskut:
[email protected]

Paperilaskut
Sympa Oy
c/o Rantalainen Oy Lahti
PL 159
15101 Lahti

Kerro meille miten voimme auttaa

Katso alta itsellesi sopivin aika myyjien kalentereista ja varaa online-tapaaminen. Kerromme mielellämme miten voit Sympa HR:n avulla tehostaa henkilöstöhallintoasi ja vapauttaa aikaa henkilöstösi tukemiseen ja kehittämiseen.

Täältä löydät kaikki Sympalaiset

Elizabeth Chan

Marketing Manager, Norway
+358 40 659 33 34
elizabeth.chan@sympa.com

Katarina

Marketing Manager, Sweden
+46 72 504 10 91
katarina.tour@sympa.com

Kati Tammisto

Head of CX
+358 40 7757 162
kati.tammisto@sympa.com

Kim Koivula

Marketing Manager, Finland & Baltics
+358 400 776 812
kim.koivula@sympa.com

Nadjia Voss

Marketing Manager, Denmark
+45 51 90 16 66
nadjia.voss@sympa.com

Nora Laakso

Head of Marketing, Nordics
+358 40 7544 405
nora.laakso@sympa.com

Robo Sympatico

Head of Bot Communications

Sagal Kouki

Growth Marketer
+358 504906815
sagal.kouki@sympa.com

Sanne Peltosaari

Marketing Manager, Netherlands
+358 40 5494735
sanne.peltosaari@sympa.com