Sympa Vantaa
Technopolis Helsinki-Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Saapumisohjeet ›

Sympa Lahti
Askotalo
Askonkatu 9 E
15100 Lahti

Saapumisohjeet ›

Yhteystiedot
+358 290 001 200

[email protected]

Laskutusosoitteet
Kotipaikka: Lahti
Y-tunnus: 1938597-5
ALV-numero: FI19385975

 

E-laskut
Verkkolasku-osoite/OVT-tunnus: 003719385975
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Sähköpostilaskut:
[email protected]

Paperilaskut
Sympa Oy
c/o Rantalainen Oy Lahti
PL 159
15101 Lahti

Kerro meille miten voimme auttaa

Katso alta itsellesi sopivin aika myyjien kalentereista ja varaa online-tapaaminen. Kerromme mielellämme miten voit Sympa HR:n avulla tehostaa henkilöstöhallintoasi ja vapauttaa aikaa henkilöstösi tukemiseen ja kehittämiseen.

Täältä löydät kaikki Sympalaiset

Eero Liimatainen

Connectivity Consultant
+358 50 3729 181
eero.liimatainen@sympa.com

Emma

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Jarkko

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Javier Perez

Connectivity Consultant
+358 40 665 0678
javier.perez@sympa.com

Juha Niemi

Manager, Connectivity Specialists
+358 40 5658838
juha.niemi@sympa.com

Juho Valtonen

Director, Connectivity
+358 44 768 50 91
juho.valtonen@sympa.com

Kari

Connectivity Specialist support@sympa.com

Marko Syrjänen

Connectivity Consultant
+358 40 6675200
marko.syrjanen@sympa.com

Mia Lundman

Connectivity Consultant
+46 73 074 77 89
mia.lundman@sympa.com

Teija

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Tommi Oksanen

Connectivity Specialist tommi.oksanen@sympa.com