Ons verhaal

Zo zijn wij ontstaan

Sympa werd in 2005 opgericht door broer en zus Keijo en Taina. Ze waren ervan overtuigd dat bedrijven baat zouden hebben bij diepere inzichten in de specifieke talenten en vaardigheden van al hun individuele werknemers. Daarom besloten zij deze oplossing zelf te maken. Het idee groeide al snel uit tot de wens om een complete HR-oplossing te creëren.

Bekijk onze oplossing

Sympa vandaag de dag

Het belang van onze klanten

Onze klanten zijn enorm van belang voor ons. Het feit dat onze klanten erg tevreden zijn en wij hoge klantbeoordelingen scoren is dan ook de logische reden dat Sympa de snelst groeiende HR dienstverlener van Noord-Europa is. Momenteel heeft Sympa meer dan 150 werknemers, verspreid over acht vestigingen in vijf landen. Onze software wordt zelfs al in meer dan 100 landen gebruikt en is beschikbaar is 22 talen.

Onze klanten

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Onze toekomstvisie

Blijven veranderen

Wij zijn nog net zo gedreven als in het begin om organisaties te ondersteunen bij het verbeteren van werknemerstevredenheid en -ontwikkeling. Het is voor ons altijd van belang geweest om innovaties te baseren op de nieuwste trends in software en HR ontwikkeling. Ook is het vanaf het eerste moment ons doel geweest om een internationale oplossing te ontwikkelen en starten wij nog altijd regelmatig in nieuwe markten.

Carrièremogelijkheden

Sympa in het kort

22

22

beschikbare talen

800+

800+

klanten

150+

150+

werknemers

Maak kennis met onze Sympatico’s

Aldo Mareuse

Member of the Board

Anna Aarnisalo

VP, People and Culture anna.aarnisalo@sympa.com

Anna Neittamo-Haapalainen

Customer Support Manager
+358 50 502 0260
anna.neittamo-haapalainen@sympa.com

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Arttu Heikkilä

VP, Engineering arttu.heikkila@sympa.com

Bernhard Hecker

VP, Product bernhard.hecker@sympa.com

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 709 616 815
bjorn.sandberg@sympa.com

Dexter Göthe

Sales Manager
+46 73 669 31 37
dexter.gothe@sympa.com

Duco Choufour

Country Director, the Netherlands
+31(0)655210880
duco.choufour@sympa.com

Edward Hughes

Member of the Board

Elin Lunde

Sales Manager
+47 412 86 272
elin.lunde@sympa.no

Frida Casslind

Customer Success Manager
+46769474154
frida.casslind@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jaco Fourie

COO jaco.fourie@sympa.com

Jannica Lintumäki

People and Culture Specialist
+358 40 826 2403
jannica.lintumaki@sympa.com

Jasper van Tol

Sales Manager
+31 6 5139 9754
jaspervantol@sympa.com

Jennifer Bailey

VP, Marketing jennifer.bailey@sympa.com

Jette Jacobs

Customer Success Manager jette.jacobs@sympa.com

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 730 4716 84
johan.hallgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Sales Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Josip Blazevic

Customer Success Manager josip.blazevic@sympa.com

Keijo Karjalainen

CEO keijo.karjalainen@sympa.com

Ken Liebkind

Member of the Board

Lena Westlake

Customer Success Manager
+47 920 70732
lena.westlake@sympa.no

Mari Katajisto

Customer Success Manager
+358 405081984
mari.katajisto@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Martin

Sales Manager, Denmark
+45 29 93 71 35
mmi@sympa.dk

Martin Schröder

Country Director, Germany
+49 171 6340 243
martin.schroeder@sympa.com

Marvin van de Brug

Sales Manager
+31 6 82 45 96 62
marvinvandebrug@sympa.com

Mikael Abrahamsson

Country Director, Sweden
+46 70 270 64 65
mikael.abrahamsson@sympa.com

Mirva Jousala

Customer Success Operations Manager
+358 40 700 8950
mirva.jousala@sympa.com

Niina Jatkola

Talent Development Manager
+358 50 555 4860
niina.jatkola@sympa.com

Nina Asikainen

People Operations Specialist
+358 456 632 610
nina.asikainen@sympa.com

Nina Wellton Sheppard

Head of Sales Operations
+46 739 852 167
nina.sheppard@sympa.com

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
oscar.pettersson@sympa.com

Petri Lankinen

VP of Growth petri.lankinen@sympa.com

Riku Åkerblom

VP, Customer Success riku.akerblom@sympa.com

Rudy Dordonne

Chief Information Security Officer rudy.dordonne@sympa.com

Simon Pedersen

Sales Manager
+45 61485626
simon.pedersen@sympa.dk

Sini Helin

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Stina Lundmark

Sales Operations Manager
+46 73 051 66 35
stina.lundmark@sympa.com

Terhi Savela

Head of Sales, Finland
+358 40 171 8033
terhi.savela@sympa.com

Terho Nevasalo

VP, Head of Legal terho.nevasalo@sympa.com

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
thomas.skagen@sympa.no

Tiia Herranen

Customer Success Manager tiia.herranen@sympa.com

Ville Suvisuo

Sales Manager
+358 45 894 2070
ville.suvisuo@sympa.com

Wai-Bin Lai

Country Director, UK
+44 7968881288
wlai@sympa.com