Kort om Sympa

19

19

tilgjengelige språk

700+

700+

kunder

130+

130+

ansatte

Hvor vi kommer fra

Sympa ble startet i 2005 av søsknene Keijo og Taina. De var overbevist om at bedrifter ville ha stor nytte av å vite mer om de ansattes ferdigheter og kunnskaper. Siden det ikke fantes noen smarte løsninger for sporing og analyse av denne typen personalopplysninger, bestemte de seg for å utvikle det perfekte verktøyet selv. Ideen utviklet seg snart til et ønske om å bygge en komplett HR-løsning som kunne støtte ansatte og arbeidsgivere gjennom hele arbeidsforholdet.

Siden den gang har Sympa vokst raskt, og vi har ansatt rundt 15 nye Sympaticos hvert år.

 

Sympa i dag

Kundene betyr alt. De usedvanlig godt fornøyde kundene er grunnen til at Sympa i dag er den hurtigst voksende HR-leverandøren i Norden, med over 100 ansatte ved 7 kontorer i 6 land. Programvaren vår er i bruk i over 50 land og foreligger på 16 språk. På tross av den raske veksten har Sympa valgt å forbli et familieeid selskap.

Fremtidsplaner

Vi er fremdeles brennende opptatt av å hjelpe bedrifter med å bedre de ansattes trivsel og personlige utvikling. Derfor investerer vi stadig en stor del av inntektene i forskning og utvikling, slik at vi kan tilby kundene et enda bedre produkt.

I tillegg ekspanderer vi stadig til nye markeder. Visjonen vår har helt fra dag én vært å bygge et globalt selskap.

Det ligger i vår natur å innovere med utgangspunkt i de siste trendene innenfor programvare- og HR-utvikling. Dere kan vente dere store endringer i løpet av kort tid!

Vår største fordel er våre fantastiske Sympaticos

For oss er det å ta godt vare på medarbeiderne våre en selvfølge. Det er tross alt ikke tallene som gjør et selskap til noe spesielt, det er menneskene.

Alex Rönnbäck Haitto

HR System Consultant
+46 73 070 55 98
alex.haitto@sympa.com

Alexandra Bäck

Solution Advisor
+4670 303 3740
alexandra.back@sympa.com

Anne Tolvanen

HR System Consultant
+358 40 1397839
anne.tolvanen@sympa.com

Bart Stoffels

HR System Consultant
+31 653103508
bartstoffels@sympa.com

Björn Lorentzon

Business Development Manager
+46 70 836 60 00
bjorn.lorentzon@sympa.com

Bjørnar Johansen

HR System Consultant
+47 412 36 473
bjornar.johansen@sympa.com

Duco Choufour

Country Director, the Netherlands
+31(0)655210880
duco.choufour@sympa.com

Ebba Johansson

HR System Specialist ebba.johansson@sympa.com

Eero Liimatainen

Connectivity Consultant
+358 50 3729 181
eero.liimatainen@sympa.com

Elin Lindahl

HR System Consultant
+46702193803
elin.lindahl@sympa.com

Emma

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Esa Karjalainen

HR System Consultant
+358 40 846 5287
esa.karjalainen@sympa.com

Fredrik Mandelius

HR System Specialist
+46 70 6090 774
fredrik.mandelius@sympa.com

Hanne

Product Communication Specialist

Jaakko Mattila

Business Development Manager
+358 44 562 8452
jaakko.mattila@sympa.com

Jarkko

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Jasmi Peltokallio

HR System Consultant
+358408441998
jasmi.peltokallio@sympa.com

Javier Perez

Connectivity Consultant
+358 40 665 0678
javier.perez@sympa.com

Jenni Heiskanen

Business Development Manager
+358 400 415 318
jenni.heiskanen@sympa.com

Johanna Helin

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Jonas Nordberg

Support Manager
+358 40 5167 239
jonas.nordberg@sympa.com

Juha Niemi

Manager, Connectivity Specialists
+358 40 5658838
juha.niemi@sympa.com

Juho Valtonen

Director, Connectivity
+358 44 768 50 91
juho.valtonen@sympa.com

Kaius Pykälä

System Specialist kaius.pykala@sympa.com

Kari

Connectivity Specialist support@sympa.com

Leena

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Linda Liljeström

Product Marketing Manager
+358 40 145 25 24
linda.liljestrom@sympa.com

Maren Sorber van Halteren

HR System Consultant
+46 70 255 34 46
maren.sorber@sympa.com

Mette Kjær Knudsen

HR System Consultant
+45 26 52 33 00
mkk@sympa.com

Mia Lundman

Connectivity Consultant
+46 73 074 77 89
mia.lundman@sympa.com

Mika P

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Mikko Takkinen

HR System Consultant
+358 50 582 0763
mikko.takkinen@sympa.com

Mirva Jousala

Business Development Manager
+358 40 700 8950
mirva.jousala@sympa.com

Niina Jatkola

HR System Consultant
+358 50 555 4860
niina.jatkola@sympa.com

Riku Åkerblom

Services Director
+358 40 550 5685
riku.akerblom@sympa.com

Robert Kiuru

HR System Consultant
+358 40 5799272
robert.kiuru@sympa.com

Satu Kaartti

HR System Consultant
+358 44 025 4555
satu.kaartti@sympa.com

Søren Ravnkjær Larsen

Senior HR System Consultant
+45 20 91 86 11
sra@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Susanne Söderberg

Director, Professional Services Nordics
+46 76 108 33 06
susanne.soderberg@sympa.com

Teija

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Thomas Bjørnholdt Nakai

HR System Consultant
+45 60231850
tna@sympa.dk

Toni Turunen

HR System Consultant
+358 40 683 8785
toni.turunen@sympa.com

Tuomas Makkonen

Director, Consulting Services Finland
+358 40 820 16 97
tuomas.makkonen@sympa.com

Twan Akkers

HR System Consultant
+31 6 8242 1634
twan.akkers@sympa.com

Tytti

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com