Ons verhaal

Zo zijn wij ontstaan

Sympa werd in 2005 opgericht door broer en zus Keijo en Taina. Ze waren ervan overtuigd dat bedrijven baat zouden hebben bij diepere inzichten in de specifieke talenten en vaardigheden van al hun individuele werknemers. Daarom besloten zij deze oplossing zelf te maken. Het idee groeide al snel uit tot de wens om een complete HR-oplossing te creëren.

Bekijk onze oplossing

Sympa vandaag de dag

Het belang van onze klanten

Onze klanten zijn enorm van belang voor ons. Het feit dat onze klanten erg tevreden zijn en wij hoge klantbeoordelingen scoren is dan ook de logische reden dat Sympa de snelst groeiende HR dienstverlener van Noord-Europa is. Momenteel heeft Sympa meer dan 150 werknemers, verspreid over acht vestigingen in vijf landen. Onze software wordt zelfs al in meer dan 100 landen gebruikt en is beschikbaar is 22 talen.

Onze klanten

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Onze toekomstvisie

Blijven veranderen

Wij zijn nog net zo gedreven als in het begin om organisaties te ondersteunen bij het verbeteren van werknemerstevredenheid en -ontwikkeling. Het is voor ons altijd van belang geweest om innovaties te baseren op de nieuwste trends in software en HR ontwikkeling. Ook is het vanaf het eerste moment ons doel geweest om een internationale oplossing te ontwikkelen en starten wij nog altijd regelmatig in nieuwe markten.

Carrièremogelijkheden

Sympa in het kort

22

22

beschikbare talen

800+

800+

klanten

150+

150+

werknemers

Maak kennis met onze Sympatico’s

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 709 616 815
bjorn.sandberg@sympa.com

Dexter Göthe

Sales Manager
+46 73 669 31 37
dexter.gothe@sympa.com

Duco Choufour

Country Director, the Netherlands
+31(0)655210880
duco.choufour@sympa.com

Elin Lunde

Sales Manager
+47 412 86 272
elin.lunde@sympa.no

Jasper van Tol

Sales Manager
+31 6 5139 9754
jaspervantol@sympa.com

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 730 4716 84
johan.hallgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Sales Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Marius Skåden

Sales Manager
+47 484 05 256
marius.skaden@sympa.no

Martin

Sales Manager, Denmark
+45 29 93 71 35
mmi@sympa.dk

Martin Schröder

Country Director, Germany
+49 171 6340 243
martin.schroeder@sympa.com

Marvin van de Brug

Sales Manager
+31 6 82 45 96 62
marvinvandebrug@sympa.com

Nina Wellton Sheppard

Head of Sales Operations
+46 739 852 167
nina.sheppard@sympa.com

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
oscar.pettersson@sympa.com

Simon Pedersen

Sales Manager
+45 61485626
simon.pedersen@sympa.dk

Stina Lundmark

Sales Operations Manager
+46 73 051 66 35
stina.lundmark@sympa.com

Terhi Savela

Head of Sales, Finland
+358 40 171 8033
terhi.savela@sympa.com

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
thomas.skagen@sympa.no

Ville Suvisuo

Sales Manager
+358 45 894 2070
ville.suvisuo@sympa.com

Wai-Bin Lai

Country Director, UK
+44 7968881288
wlai@sympa.com