E-post

För kunder: [email protected]
För partners: [email protected]

Besöksadress
Bollhusgränd 1 B
Gamla stan
111 31 Stockholm, Sverige

Pappersfaktura
Sympa AB
c/o Win Win Ekonomi AB
BOX 92138
120 08 Stockholm

E-faktura
[email protected]

Kontaktinformation
[email protected]
+46 10 884 80 06

Organisationsnummer
559022-8085

 

Mikael Abrahamsson
Country Director, Sweden
+46 70 270 6465
[email protected]

Vill du veta mer om Sympa HR?

Ring, mejla eller boka ett möte med oss direkt i våra kalendrar. Vi hörs!

Johan Hällgren

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 73 047 16 84
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Mikael Abrahamsson

Mikael Abrahamsson

Country Director, Sweden
+46 70 270 6465
[email protected]

Oscar Pettersson

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Björn Sandberg

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 70 961 68 15
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Resten av teamet

Susanne Söderberg

Susanne Söderberg

Director, Professional Services Nordics
+46 76 108 33 06
[email protected]

Anton Persson

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
[email protected]

Johanna Löfgren

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
[email protected]

Alexandra P. Bäck

Alexandra P. Bäck

Solution Advisor
+46 70 303 37 40
[email protected]

Björn Lorentzon

Björn Lorentzon

Business Development Manager
+46 70 836 60 00
[email protected]

Fredrik Mandelius

Fredrik Mandelius

HR System Specialist
+46 70 609 07 74
[email protected]

Maren Sorber van Halteren

Maren Sorber van Halteren

HR System Consultant
+46 702 55 34 46
[email protected]

Elin Lindahl

Elin Lindahl

HR System Consultant
+46 70 219 38 03
[email protected]

Katarina Tour

Katarina Tour

Marketing Manager, Sweden
+46 72 504 10 91
[email protected]

William Lindblad

William Lindblad

HR System Consultant
+46 70 299 48 48
[email protected]

Mia Lundman

Mia Lundman

Integration Consultant
+46 73 074 77 89
[email protected]

Ebba Johansson

Ebba Johansson

HR System Consultant
+46 73 093 86 27
[email protected]

Alex Rönnbäck Haitto

Alex Rönnbäck Haitto

HR System Consultant
[email protected]

Linn Fagerberg

Linn Fagerberg

HR System Consultant
[email protected]

Jenny Jakobsson

Jenny Jakobsson

HR System Consultant
+46 70 003 87 41
[email protected]

Kenneth Li

Kenneth Li

HR System Consultant
[email protected]
+46 702119648

Rebecca Jonsson

Rebecca Jonsson

Customer Support Specialist
[email protected]

Hittar du inte den du söker? Se listan över alla Sympaticos.

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
anton.persson@sympa.com

Hanna Korhonen

Customer Success Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Heini Lahtoniemi

Customer Development Manager
+358 40 777 1446
heini.lahtoniemi@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Johanna Helin

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
johanna.lofgren@sympa.com

Jonas Nordberg

Manager, Support
+358 40 5167 239
jonas.nordberg@sympa.com

Kaius Pykälä

Customer Success Specialist kaius.pykala@sympa.com

Kalle Sireni

Customer Success Specialist kalle.sireni@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Rebecca Jonsson

Customer Support Specialist rebecca.jonsson@sympa.com

Silja Saviranta

Customer Success Manager
+358 41 5301844
silja.saviranta@sympa.com

Sini

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Soila Koponen

Customer Success Specialist soila.koponen@sympa.com

Sonja Hartikainen

Customer Success Specialist
+358 290 001 200
sonja.hartikainen@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Tiina Haapaniemi

Customer Success Coordinator
+358405126821
tiina.haapaniemi@sympa.com