Sympas Whistleblowing-underretningskanal

Hvis du har mistanke om misbrug eller uetisk adfærd hos Sympa, bedes du rapportere det via vores whistleblowing-underretningskanal. Vores system leveres af Whistlelink, som garanterer dig sikker og anonym rapportering.

Sympa København
Ny Carlsberg Vej 80
1799 Copenhagen V
Denmark

Sympa Aarhus
Åboulevarden 3, 3
8000 Aarhus C
Denmark

Sympa ApS
CVR: 39649543

Faktura via e-mail
[email protected]

Lad os hjælpe dig

Du er velkommen til at booke et gratis og uforpligtende online møde med en af vores sælgere. Vi viser dig gerne, hvordan Sympa kan gøre din hverdag lettere og give dig et tydeligt overblik over jeres medarbejderdata, så du får mere tid til at fokusere på jeres medarbejdere.

Martin Mielko


Simon Pedersen


Vil du vide mere om Sympa?

Tøv ikke med at kontakte os direkte eller via e-mail.
Martin Mielko

Martin Mielko

Sales Manager
+45 29 93 71 35
[email protected]
Book et møde med mig>>

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Sales Manager
+45 61 48 56 26
[email protected]
Book et møde med mig>>

Nadjia Voss

Nadjia Voss

Marketing Manager
+45 51 90 16 66
[email protected]

Annette Thomsen

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
[email protected]

Søren Ravnkjær Larsen

Søren Ravnkjær Larsen

Senior HR System Consultant
+45 20 91 86 11
[email protected]

Stine Terkildsen

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant

+45 28 93 99 53
[email protected]

Trine Ludvigsen

Trine Ludvigsen

HR System Consultant
+45 52 26 14 43
[email protected]

Malene Denager Staniok

Malene Denager Staniok

Customer Success Specialist

Maj Crone Frederiksen

Maj Crone Frederiksen

HR System Consultant
[email protected]

Jonas Blomhøj

Jonas Blomhøj

Connectivity Consultant
[email protected]

Resten af teamet

Anna Neittamo-Haapalainen

Customer Support Manager
+358 50 502 0260
anna.neittamo-haapalainen@sympa.com

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Frida Casslind

Customer Success Manager
+46769474154
frida.casslind@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jette Jacobs

Customer Success Manager jette.jacobs@sympa.com

Josip Blazevic

Customer Success Manager josip.blazevic@sympa.com

Lena Westlake

Customer Success Manager
+47 920 70732
lena.westlake@sympa.no

Mari Katajisto

Customer Success Manager
+358 405081984
mari.katajisto@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Mirva Jousala

Customer Success Operations Manager
+358 40 700 8950
mirva.jousala@sympa.com

Sini Helin

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Tiia Herranen

Customer Success Manager tiia.herranen@sympa.com