Hvor vi kommer fra

Sympa ble grunnlagt i 2005 av søsknene Keijo og Taina. De var overbevist om at bedrifter ville ha stor nytte av å vite mer om deres ansattes ferdigheter og kunnskaper, og de bestemte seg for å utvikle det perfekte verktøyet. Ideen utviklet seg snart til et ønske om å bygge en komplett HR-løsning.

Utforsk løsningen vår

Våre kunder betyr alt for oss

Kundene våre er kjernen i vår virksomhet. Takket være våre fornøyde kunder er Sympa nå den raskest voksende leverandøren av HR-løsninger i Norden, med mer enn 130 ansatte fordelt på åtte kontorer i fem land. Løsningen vår brukes i mer enn 100 land og er tilgjengelig på 19 forskjellige språk.

Les hva våre kunder sier

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Two women looking at the screen and smiling

Konstant utvikling

Vi ønsker fremdeles å hjelpe bedrifter med å forbedre deres ansattes trivsel og personlige utvikling. Det ligger i vår natur å innovere med utgangspunkt i de siste trendene innenfor programvare- og HR-utvikling. Vår visjon fra dag én har vært å bygge et globalt selskap, og vi ekspanderer stadig til nye markeder.

Karrieremuligheter

Kort og godt om Sympa

19

19

tilgjengelige språk

750+

750+

kunder

130+

130+

ansatte

Bli kjent med våre Sympaticos

Aleksandr Ronk

Full Stack Developer aleksandr.ronk@sympa.com

David Cashman

Full Stack Developer

Hanne

Product Communication Specialist

Hannu

DevOps Engineer

Helena Juvankoski

Frontend Developer

Irene

Full Stack Developer

Joona

Full Stack Developer

Kai

QA Engineer kai.taumaa@sympa.com

Kristo Kuusela

Lead Designer
+358505721920
kristo.kuusela@sympa.com

Lasse

QA Engineer

Linda Liljeström

Product Marketing Manager
+358 40 145 25 24
linda.liljestrom@sympa.com

Markus

Full Stack Developer

Mika R

QA Engineer

Mikke

Full Stack Developer

Mikko Kojo

Product Director
+358 50 371 79 75
mikko.kojo@sympa.com

Mikko Kotola

Full Stack Developer

Mikko Pantsari

Development Manager
+358 40 5367 535
mikko.pantsari@sympa.com

Mikko Tenni

Frontend Developer mikko.tenni@sympa.com

Panu Vartiainen

Software Architect

Pertti

Full Stack Developer

Risto

Full Stack Developer

Samuli

QA Engineer

Sanna Jahkonen

HR Solution Manager
+358 40 5817015
sanna.jahkonen@sympa.com

Tam

Full Stack Developer

Ulla-Maria Karri

Product Manager
+45 61 47 00 69
ulla-maria.karri@sympa.com