Engelsk kundesupport

07.00-17.00 (CEST)
+358 290 001 200

Svensk kundesupport

09.00-15.00 (CEST)
+46 10 884 80 06

E-post

For kunder: [email protected]
For partnere: [email protected]

Sympa AS
Skullerud Park
Olaf Helsets vei 5
0694 Oslo

Fakturering via e-post
f[email protected]

Organisasjonsnummer
821 289 572

Ønsker du å vite mer om Sympa HR?

Bestill gjerne et uforpliktende online møte i kalenderen min.

Bli kjent med våre Sympaticos

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
anton.persson@sympa.com

Heini Lahtoniemi

Customer Development Manager
+358 40 777 1446
heini.lahtoniemi@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jaakko Heiskari

Customer Success Manager
+358 44 756 2020
jaakko.heiskari@sympa.com

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
johanna.lofgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Customer Success Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Marianne Lumme

Customer Success Manager
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Sini

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Tiina Haapaniemi

Customer Success Specialist
+358405126821
tiina.haapaniemi@sympa.com