E-post

För kunder: [email protected]
För partners: [email protected]

Besöksadress
Bollhusgränd 1 B
Gamla stan
111 31 Stockholm, Sverige

Pappersfaktura
Sympa AB
c/o Win Win Ekonomi AB
BOX 92138
120 08 Stockholm

E-faktura
[email protected]

Kontaktinformation
[email protected]
+46 10 884 80 06

Organisationsnummer
559022-8085

 

Mikael Abrahamsson
Country Director, Sweden
+46 70 270 6465
[email protected]

Vill du veta mer om Sympa HR?

Ring, mejla eller boka ett möte med oss direkt i våra kalendrar. Vi hörs!

Johan Hällgren

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 73 047 16 84
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Mikael Abrahamsson

Mikael Abrahamsson

Country Director, Sweden
+46 70 270 6465
[email protected]

Oscar Pettersson

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Björn Sandberg

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 70 961 68 15
[email protected]

Boka en tid med mig>>

Resten av teamet

Susanne Söderberg

Susanne Söderberg

Director, Professional Services Nordics
+46 76 108 33 06
[email protected]

Anton Persson

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
[email protected]

Johanna Löfgren

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
[email protected]

Alexandra P. Bäck

Alexandra P. Bäck

Solution Advisor
+46 70 303 37 40
[email protected]

Björn Lorentzon

Björn Lorentzon

Business Development Manager
+46 70 836 60 00
[email protected]

Fredrik Mandelius

Fredrik Mandelius

HR System Specialist
+46 70 609 07 74
[email protected]

Maren Sorber van Halteren

Maren Sorber van Halteren

HR System Consultant
+46 702 55 34 46
[email protected]

Elin Lindahl

Elin Lindahl

HR System Consultant
+46 70 219 38 03
[email protected]

Katarina Tour

Katarina Tour

Marketing Manager, Sweden
+46 72 504 10 91
[email protected]

William Lindblad

William Lindblad

HR System Consultant
+46 70 299 48 48
[email protected]

Mia Lundman

Mia Lundman

Integration Consultant
+46 73 074 77 89
[email protected]

Ebba Johansson

Ebba Johansson

HR System Consultant
+46 73 093 86 27
[email protected]

Alex Rönnbäck Haitto

Alex Rönnbäck Haitto

HR System Consultant
[email protected]

Linn Fagerberg

Linn Fagerberg

HR System Consultant
[email protected]

Jenny Jakobsson

Jenny Jakobsson

HR System Consultant
+46 70 003 87 41
[email protected]

Kenneth Li

Kenneth Li

HR System Consultant
[email protected]
+46 702119648

Rebecca Jonsson

Rebecca Jonsson

Customer Support Specialist
[email protected]

Hittar du inte den du söker? Se listan över alla Sympaticos.

Alex Rönnbäck Haitto

HR System Consultant
+46 73 070 55 98
alex.haitto@sympa.com

Anne Tolvanen

HR System Consultant
+358 40 1397839
anne.tolvanen@sympa.com

Bart Stoffels

HR System Consultant
+31 653103508
bartstoffels@sympa.com

Bjørnar Johansen

HR System Consultant
+47 412 36 473
bjornar.johansen@sympa.com

Ebba Johansson

HR System Specialist ebba.johansson@sympa.com

Elin Lindahl

HR System Consultant
+46702193803
elin.lindahl@sympa.com

Esa Karjalainen

HR System Consultant
+358 40 846 5287
esa.karjalainen@sympa.com

Fredrik Mandelius

HR System Specialist
+46 70 6090 774
fredrik.mandelius@sympa.com

Jasmi Peltokallio

HR System Consultant
+358408441998
jasmi.peltokallio@sympa.com

Jenny Jakobsson

HR System Consultant
+46 70 003 87 41
jenny.jakobsson@sympa.com

Kenneth Li

HR System Consultant
+46 702119648
kenneth.li@sympa.com

Leena

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Linn Fagerberg

Implementation Consultant
+46 702920632
linn.fagerberg@sympa.com

Maren Sorber van Halteren

HR System Consultant
+46 70 255 34 46
maren.sorber@sympa.com

Mette Kjær Knudsen

HR System Consultant
+45 26 52 33 00
mkk@sympa.com

Mika P

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Mikko Takkinen

HR System Consultant
+358 50 582 0763
mikko.takkinen@sympa.com

Niina Jatkola

HR System Consultant
+358 50 555 4860
niina.jatkola@sympa.com

Riku Åkerblom

Services Director
+358 40 550 5685
riku.akerblom@sympa.com

Robert Kiuru

Manager, Consulting Services Finland
+358 40 5799272
robert.kiuru@sympa.com

Satu Kaartti

HR System Consultant
+358 44 025 4555
satu.kaartti@sympa.com

Søren Ravnkjær Larsen

Senior HR System Consultant
+45 20 91 86 11
sra@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Susanne Söderberg

Director, Professional Services Nordics
+46 76 108 33 06
susanne.soderberg@sympa.com

Toni Turunen

HR System Consultant
+358 40 683 8785
toni.turunen@sympa.com

Trine Ludvigsen

HR System Consultant
+45 5226 1443
trine.ludvigsen@sympa.com

Tuomas Makkonen

Director, Consulting Services Finland & Norway
+358 40 820 16 97
tuomas.makkonen@sympa.com

Twan Akkers

HR System Consultant
+31 6 8242 1634
twan.akkers@sympa.com

Tytti

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

William

HR System Consultant
+46 70 299 48 48
william.lindblad@sympa.com