Sympa AS
Skullerud Park
Olaf Helsets vei 5
0694 Oslo

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
[email protected]

Fakturering via e-post
f[email protected]

Organisasjonsnummer
821 289 572

Ønsker du å vite mer om Sympa HR?

Book gjerne et uforpliktende online møte i kalenderen min.

Bli kjent med våre Sympaticos

Eero Liimatainen

Connectivity Consultant
+358 50 3729 181
eero.liimatainen@sympa.com

Emma

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Jarkko

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Javier Perez

Connectivity Consultant
+358 40 665 0678
javier.perez@sympa.com

Juha Niemi

Manager, Connectivity Specialists
+358 40 5658838
juha.niemi@sympa.com

Juho Valtonen

Director, Connectivity
+358 44 768 50 91
juho.valtonen@sympa.com

Kari

Connectivity Specialist support@sympa.com

Mia Lundman

Connectivity Consultant
+46 73 074 77 89
mia.lundman@sympa.com

Teija

Connectivity Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Tommi Oksanen

Connectivity Specialist tommi.oksanen@sympa.com