Sympa AS
Skullerud Park
Olaf Helsets vei 5
0694 Oslo

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
[email protected]

Fakturering via e-post
f[email protected]

Organisasjonsnummer
821 289 572

Ønsker du å vite mer om Sympa HR?

Book gjerne et uforpliktende online møte i kalenderen min.

Bli kjent med våre Sympaticos

Aleksandr Ronk

Full Stack Developer aleksandr.ronk@sympa.com

David Cashman

Full Stack Developer

Hanne

Product Communication Specialist

Hannu

DevOps Engineer

Helena Juvankoski

Frontend Developer

Irene

Full Stack Developer

Joona

Full Stack Developer

Kai

QA Engineer kai.taumaa@sympa.com

Kristo Kuusela

Lead Designer
+358505721920
kristo.kuusela@sympa.com

Lasse

QA Engineer

Linda Liljeström

Product Marketing Manager
+358 40 145 25 24
linda.liljestrom@sympa.com

Markus

Full Stack Developer

Mika R

QA Engineer

Mikke

Full Stack Developer

Mikko Kojo

Product Director
+358 50 371 79 75
mikko.kojo@sympa.com

Mikko Kotola

Full Stack Developer

Mikko Pantsari

Development Manager
+358 40 5367 535
mikko.pantsari@sympa.com

Mikko Tenni

Frontend Developer mikko.tenni@sympa.com

Panu Vartiainen

Software Architect

Pertti

Full Stack Developer

Risto

Full Stack Developer

Samuli

QA Engineer

Sanna Jahkonen

HR Solution Manager
+358 40 5817015
sanna.jahkonen@sympa.com

Tam

Full Stack Developer

Ulla-Maria Karri

Product Manager
+358 46 876 0346
ulla-maria.karri@sympa.com