Sympa AS
Skullerud Park
Olaf Helsets vei 5
0694 Oslo

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
[email protected]

Fakturering via e-post
f[email protected]

Organisasjonsnummer
821 289 572

Ønsker du å vite mer om Sympa HR?

Book gjerne et uforpliktende online møte i kalenderen min.

Bli kjent med våre Sympaticos

Alexandra Bäck

Solution Advisor
+4670 303 3740
alexandra.back@sympa.com

Anna Rumin

Sales Manager
+46 70 231 97 45
anna.rumin@sympa.com

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 709 616 815
bjorn.sandberg@sympa.com

Ilze Enkuzena

Regional Sales Manager, Baltics
+358 40 545 8778
ilze.enkuzena@sympa.com

Jasper van Tol

Sales Manager
+31 6 5139 9754
jaspervantol@sympa.com

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 730 4716 84
johan.hallgren@sympa.com

Martin

Sales Manager, Denmark
+45 29 93 71 35
mmi@sympa.dk

Marvin van de Brug

Sales Manager marvinvandebrug@sympa.nl

Oscar

CRM and Sales Specialist
+46 72 504 11 13
oscar.pettersson@sympa.com

Petri Lankinen

VP of Growth
+358 44 300 3039
petri.lankinen@sympa.com

Sanni Fagerström

Sales Manager
+358 503253238
sanni.fagerstrom@sympa.com

Terhi Savela

Head of Sales, Finland
+358 40 171 8033
terhi.savela@sympa.com

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
thomas.skagen@sympa.no

Ville Suvisuo

Sales Manager
+358 45 894 2070
ville.suvisuo@sympa.com