Sympa AS
Skullerud Park
Olaf Helsets vei 5
0694 Oslo

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
[email protected]

Fakturering via e-post
f[email protected]

Organisasjonsnummer
821 289 572

Ønsker du å vite mer om Sympa HR?

Book gjerne et uforpliktende online møte i kalenderen min.

Bli kjent med våre Sympaticos

Elizabeth Chan

Marketing Manager, Norway
+358 40 659 33 34
elizabeth.chan@sympa.com

Katarina

Marketing Manager, Sweden
+46 72 504 10 91
katarina.tour@sympa.com

Kati Tammisto

Head of CX
+358 40 7757 162
kati.tammisto@sympa.com

Kim Koivula

Marketing Manager, Finland & Baltics
+358 400 776 812
kim.koivula@sympa.com

Nadjia Voss

Marketing Manager, Denmark
+45 51 90 16 66
nadjia.voss@sympa.com

Nora Laakso

Head of Marketing, Nordics
+358 40 7544 405
nora.laakso@sympa.com

Robo Sympatico

Head of Bot Communications

Sagal Kouki

Growth Marketer
+358 504906815
sagal.kouki@sympa.com

Sanne Peltosaari

Marketing Manager, Netherlands
+358 40 5494735
sanne.peltosaari@sympa.com