Hvor vi kommer fra

Sympa ble grunnlagt i 2005 av søsknene Keijo og Taina. De var overbevist om at bedrifter ville ha stor nytte av å vite mer om deres ansattes ferdigheter og kunnskaper, og de bestemte seg for å utvikle det perfekte verktøyet. Ideen utviklet seg snart til et ønske om å bygge en komplett HR-løsning.

Utforsk løsningen vår

Våre kunder betyr alt for oss

Kundene våre er kjernen i vår virksomhet. Takket være våre fornøyde kunder er Sympa nå den raskest voksende leverandøren av HR-løsninger i Norden, med mer enn 130 ansatte fordelt på åtte kontorer i fem land. Løsningen vår brukes i mer enn 100 land og er tilgjengelig på 19 forskjellige språk.

Les hva våre kunder sier

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Two women looking at the screen and smiling

Konstant utvikling

Vi ønsker fremdeles å hjelpe bedrifter med å forbedre deres ansattes trivsel og personlige utvikling. Det ligger i vår natur å innovere med utgangspunkt i de siste trendene innenfor programvare- og HR-utvikling. Vår visjon fra dag én har vært å bygge et globalt selskap, og vi ekspanderer stadig til nye markeder.

Karrieremuligheter

Kort og godt om Sympa

19

19

tilgjengelige språk

750+

750+

kunder

130+

130+

ansatte

Bli kjent med våre Sympaticos

Alexandra Bäck

Solution Advisor
+4670 303 3740
alexandra.back@sympa.com

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 709 616 815
bjorn.sandberg@sympa.com

Ilze Enkuzena

Regional Sales Manager, Baltics
+358 40 545 8778
ilze.enkuzena@sympa.com

Jasper van Tol

Sales Manager
+31 6 5139 9754
jaspervantol@sympa.com

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 730 4716 84
johan.hallgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Sales Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Martin

Sales Manager, Denmark
+45 29 93 71 35
mmi@sympa.dk

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
oscar.pettersson@sympa.com

Petri Lankinen

VP of Growth
+358 44 300 3039
petri.lankinen@sympa.com

Steen Poulsen

Country Director, Denmark
+45 60259999
spo@sympa.dk

Terhi Savela

Head of Sales, Finland
+358 40 171 8033
terhi.savela@sympa.com

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
thomas.skagen@sympa.no

Ville Suvisuo

Sales Manager
+358 45 894 2070
ville.suvisuo@sympa.com