Neem contact met ons op

Contactgegevens

Klantenservice Sympa HR

+358 290 001 200
Support (in het Engels)
Wij zijn op werkdagen geopend van 8:00 tot 18:00.

Ondersteuning voor klanten: support@sympa.com
Ondersteuning voor partners: partnersupport@sympa.net

Nederland

Contactgegevens

info@sympa.nl
Berend van Berkel
Sales Director, Netherlands
+31 6 53 688 454 
berendvanberkel@sympa.nl

Sympa Nederland BV
Professor J.H. Bavincklaan 2-4
1183 AT Amstelveen

Sympa Nijmegen
Bijsterhuizen 31-35
6604LV Wijchen

Neem contact met ons op

Berend van Berkel

Berend van Berkel

Sales Director, Netherlands
+31 6 53 688 454
berendvanberkel@sympa.nl

Petri Lankinen

Petri Lankinen

Sales and Marketing Director
+358 44 300 3039
petri.lankinen@sympa.com

Keijo Karjalainen

Keijo Karjalainen

CEO
+358 40 521 8517
keijo.karjalainen@sympa.com

Mikko Kojo

Mikko Kojo

Product Director
+358 50 371 7975
mikko.kojo@sympa.fi

Riku Åkerblom

Riku Åkerblom

Services Director
+358 40 550 5685
riku.akerblom@sympa.fi

Kati Tammisto

Kati Tammisto

Marketing Director
+358 40 7757 162
kati.tammisto@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.fi

Anna Aarnisalo

Anna Aarnisalo

HR Manager
+358 50 5410921
anna.aarnisalo@sympa.com

iso9001
iso27001
Deloitte
Microsoft Silver