Sympa Nederland B.V.
Beneluxlaan 4A
3527 HT Utrecht

Contactgegevens
[email protected]

Duco Choufour
Country Director
+31 (0)6 55 210 880
[email protected]

Factuuradres
[email protected]

Wil je meer te weten komen over Sympa?

Boek dan meteen een online meeting met één van onze HR-experts. We laten je graag zien hoe Sympa je ondersteuning kan bieden in de dagelijkse werkzaamheden en je tegelijkertijd kan voorzien van een duidelijk overzicht van alle personeelsdata. Op deze manier bespaar je waardevolle tijd die je kunt besteden aan de ontwikkeling van werknemers.



Leer de rest van onze Sympatico’s kennen

Aldo Mareuse

Member of the Board

Anna Aarnisalo

VP, People and Culture anna.aarnisalo@sympa.com

Anna Neittamo-Haapalainen

Customer Support Manager
+358 50 502 0260
anna.neittamo-haapalainen@sympa.com

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Arttu Heikkilä

VP, Engineering arttu.heikkila@sympa.com

Bernhard Hecker

VP, Product bernhard.hecker@sympa.com

Björn Sandberg

Sales Manager
+46 709 616 815
bjorn.sandberg@sympa.com

Dexter Göthe

Sales Manager
+46 73 669 31 37
dexter.gothe@sympa.com

Duco Choufour

Country Director, the Netherlands
+31(0)655210880
duco.choufour@sympa.com

Edward Hughes

Member of the Board

Elin Lunde

Sales Manager
+47 412 86 272
elin.lunde@sympa.no

Frida Casslind

Customer Success Manager
+46769474154
frida.casslind@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jaco Fourie

COO jaco.fourie@sympa.com

Jannica Lintumäki

People and Culture Specialist
+358 40 826 2403
jannica.lintumaki@sympa.com

Jasper van Tol

Sales Manager
+31 6 5139 9754
jaspervantol@sympa.com

Jennifer Bailey

VP, Marketing jennifer.bailey@sympa.com

Jette Jacobs

Customer Success Manager jette.jacobs@sympa.com

Johan Hällgren

Sales Manager
+46 730 4716 84
johan.hallgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Sales Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Josip Blazevic

Customer Success Manager josip.blazevic@sympa.com

Keijo Karjalainen

CEO keijo.karjalainen@sympa.com

Ken Liebkind

Member of the Board

Lena Westlake

Customer Success Manager
+47 920 70732
lena.westlake@sympa.no

Mari Katajisto

Customer Success Manager
+358 405081984
mari.katajisto@sympa.com

Marianne Lumme

Head of Customer Success, Finland
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Marius Skåden

Sales Manager
+47 484 05 256
marius.skaden@sympa.no

Martin

Sales Manager, Denmark
+45 29 93 71 35
mmi@sympa.dk

Martin Schröder

Country Director, Germany
+49 171 6340 243
martin.schroeder@sympa.com

Marvin van de Brug

Sales Manager
+31 6 82 45 96 62
marvinvandebrug@sympa.com

Mikael Abrahamsson

Country Director, Sweden
+46 70 270 64 65
mikael.abrahamsson@sympa.com

Mirva Jousala

Customer Success Operations Manager
+358 40 700 8950
mirva.jousala@sympa.com

Niina Jatkola

Talent Development Manager
+358 50 555 4860
niina.jatkola@sympa.com

Nina Asikainen

People Operations Specialist
+358 456 632 610
nina.asikainen@sympa.com

Nina Wellton Sheppard

Head of Sales Operations
+46 739 852 167
nina.sheppard@sympa.com

Oscar Pettersson

Sales Manager
+46 72 504 11 13
oscar.pettersson@sympa.com

Petri Lankinen

VP of Growth petri.lankinen@sympa.com

Riku Åkerblom

VP, Customer Success riku.akerblom@sympa.com

Rudy Dordonne

Chief Information Security Officer rudy.dordonne@sympa.com

Simon Pedersen

Sales Manager
+45 61485626
simon.pedersen@sympa.dk

Sini Helin

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Stina Lundmark

Sales Operations Manager
+46 73 051 66 35
stina.lundmark@sympa.com

Terhi Savela

Head of Sales, Finland
+358 40 171 8033
terhi.savela@sympa.com

Terho Nevasalo

VP, Head of Legal terho.nevasalo@sympa.com

Thomas Skagen

Country Director, Norway
+47 482 41 323
thomas.skagen@sympa.no

Tiia Herranen

Customer Success Manager tiia.herranen@sympa.com

Ville Suvisuo

Sales Manager
+358 45 894 2070
ville.suvisuo@sympa.com

Wai-Bin Lai

Country Director, UK
+44 7968881288
wlai@sympa.com

Sympa's Klokkenluiderskanaal

Als u enig onethisch gedrag of wangedrag vermoedt bij het gebruik van Sympa, dan kunt u dit melden via ons klokkenluiderskanaal. Ons systeem wordt geleverd door "Whistlelink" om te garanderen dat uw melding veilig en anoniem wordt afgehandeld.