Sympa solution page on a screen

Ons verhaal

Zo zijn wij ontstaan

Sympa werd in 2005 opgericht door broer en zus Keijo en Taina. Ze waren ervan overtuigd dat bedrijven baat zouden hebben bij diepere inzichten in de specifieke talenten en vaardigheden van al hun individuele werknemers. Daarom besloten zij deze oplossing zelf te maken. Het idee groeide al snel uit tot de wens om een complete HR-oplossing te creëren.

Sympa vandaag de dag

Het belang van onze klanten

Onze klanten zijn enorm van belang voor ons. Het feit dat onze klanten erg tevreden zijn en wij hoge klantbeoordelingen scoren is dan ook de logische reden dat Sympa de snelst groeiende HR dienstverlener van Noord-Europa is. Momenteel heeft Sympa meer dan 130 werknemers, verspreid over acht vestigingen in vijf landen. Onze software wordt zelfs al in meer dan 100 landen gebruikt en is beschikbaar is 19 talen.

Onze klanten

A blond woman with a blue shirt and a red folder in hand smiling and having a conversation with a blond man in a dark red shirt

Two women looking at the screen and smiling

Onze toekomstvisie

Blijven veranderen

Wij zijn nog net zo gedreven als in het begin om organisaties te ondersteunen bij het verbeteren van werknemerstevredenheid en -ontwikkeling. Het is voor ons altijd van belang geweest om innovaties te baseren op de nieuwste trends in software en HR ontwikkeling. Ook is het vanaf het eerste moment ons doel geweest om een internationale oplossing te ontwikkelen en starten wij nog altijd regelmatig in nieuwe markten.

Sympa in het kort

19

19

beschikbare talen

700+

700+

klanten

130+

130+

werknemers

Maak kennis met onze Sympatico’s

Alex Rönnbäck Haitto

HR System Consultant
+46 73 070 55 98
alex.haitto@sympa.com

Anne Tolvanen

HR System Consultant
+358 40 1397839
anne.tolvanen@sympa.com

Bart Stoffels

HR System Consultant
+31 653103508
bartstoffels@sympa.com

Bjørnar Johansen

HR System Consultant
+47 412 36 473
bjornar.johansen@sympa.com

Ebba Johansson

HR System Specialist ebba.johansson@sympa.com

Elin Lindahl

HR System Consultant
+46702193803
elin.lindahl@sympa.com

Esa Karjalainen

HR System Consultant
+358 40 846 5287
esa.karjalainen@sympa.com

Fredrik Mandelius

HR System Specialist
+46 70 6090 774
fredrik.mandelius@sympa.com

Jasmi Peltokallio

HR System Consultant
+358408441998
jasmi.peltokallio@sympa.com

Leena

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Linn Fagerberg

Implementation Consultant
+46 702920632
linn.fagerberg@sympa.com

Maren Sorber van Halteren

HR System Consultant
+46 70 255 34 46
maren.sorber@sympa.com

Mette Kjær Knudsen

HR System Consultant
+45 26 52 33 00
mkk@sympa.com

Michael Bjerrum

Director, Consulting & Development Denmark
+45 21472994
mbj@sympa.dk

Mika P

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Mikko Takkinen

HR System Consultant
+358 50 582 0763
mikko.takkinen@sympa.com

Niina Jatkola

HR System Consultant
+358 50 555 4860
niina.jatkola@sympa.com

Riku Åkerblom

Services Director
+358 40 550 5685
riku.akerblom@sympa.com

Robert Kiuru

HR System Consultant
+358 40 5799272
robert.kiuru@sympa.com

Satu Kaartti

HR System Consultant
+358 44 025 4555
satu.kaartti@sympa.com

Søren Ravnkjær Larsen

Senior HR System Consultant
+45 20 91 86 11
sra@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Susanne Söderberg

Director, Professional Services Nordics
+46 76 108 33 06
susanne.soderberg@sympa.com

Thomas Bjørnholdt Nakai

HR System Consultant
+45 60231850
tna@sympa.dk

Toni Turunen

HR System Consultant
+358 40 683 8785
toni.turunen@sympa.com

Tuomas Makkonen

Director, Consulting Services Finland
+358 40 820 16 97
tuomas.makkonen@sympa.com

Twan Akkers

HR System Consultant
+31 6 8242 1634
twan.akkers@sympa.com

Tytti

Technical System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

William

HR System Consultant
+46 70 299 48 48
william.lindblad@sympa.com