Sympa Vantaa
Technopolis Helsinki-Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Saapumisohjeet ›

Sympa Lahti
Askotalo
Askonkatu 9 E
15100 Lahti

Saapumisohjeet ›

Yhteystiedot
+358 290 001 200

[email protected]

Laskutusosoitteet
Kotipaikka: Lahti
Y-tunnus: 1938597-5
ALV-numero: FI19385975

 

E-laskut
Verkkolasku-osoite/OVT-tunnus: 003719385975
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Sähköpostilaskut:
[email protected]

Paperilaskut
Sympa Oy
c/o Rantalainen Oy Lahti
PL 159
15101 Lahti

Kerro meille miten voimme auttaa

Katso alta itsellesi sopivin aika myyjien kalentereista ja varaa online-tapaaminen. Kerromme mielellämme miten voit Sympa HR:n avulla tehostaa henkilöstöhallintoasi ja vapauttaa aikaa henkilöstösi tukemiseen ja kehittämiseen.

Täältä löydät kaikki Sympalaiset

Annette Thomsen

Customer Success Manager
+45 26 15 05 24
akt@sympa.com

Anton Persson

Customer Success Manager
+46 70 221 90 92
anton.persson@sympa.com

Heini Lahtoniemi

Customer Development Manager
+358 40 777 1446
heini.lahtoniemi@sympa.com

Henrikki Kainulainen

Customer Success Director
+358 50 537 4727
henrikki.kainulainen@sympa.com

Jaakko Heiskari

Customer Success Manager
+358 44 756 2020
jaakko.heiskari@sympa.com

Johanna Helin

System Specialist
+358 290 001 200
support@sympa.com

Johanna Löfgren

Customer Success Manager
+46 70 277 05 02
johanna.lofgren@sympa.com

Johanna Virtanen

Customer Success Manager
+358 50 565 0977
johanna.virtanen@sympa.com

Jonas Nordberg

Manager, Support
+358 40 5167 239
jonas.nordberg@sympa.com

Kaius Pykälä

Customer Success Specialist kaius.pykala@sympa.com

Kalle Sireni

Customer Success Specialist kalle.sireni@sympa.com

Marianne Lumme

Customer Success Manager
+358 40 088 2014
marianne.lumme@sympa.com

Silja Saviranta

Customer Success Manager
+358 41 5301844
silja.saviranta@sympa.com

Sini

Customer Success Manager
+358 40 359 4868
sini.helin@sympa.com

Soila Koponen

Customer Success Specialist soila.koponen@sympa.com

Stine Terkildsen

HR System Specialist & Consultant
+45 2893 9953
ste@sympa.dk

Tiina Haapaniemi

Customer Success Coordinator
+358405126821
tiina.haapaniemi@sympa.com