Sympa Vantaa
Technopolis Helsinki-Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Saapumisohjeet ›

Sympa Lahti
Askotalo
Askonkatu 9 E
15100 Lahti

Saapumisohjeet ›

Yhteystiedot
+358 290 001 200

[email protected]

Laskutusosoitteet
Kotipaikka: Lahti
Y-tunnus: 1938597-5
ALV-numero: FI19385975

 

E-laskut
Verkkolasku-osoite/OVT-tunnus: 003719385975
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Sähköpostilaskut:
[email protected]

Paperilaskut
Sympa Oy
c/o Rantalainen Oy Lahti
PL 159
15101 Lahti

Kerro meille miten voimme auttaa

Katso alta itsellesi sopivin aika myyjien kalentereista ja varaa online-tapaaminen. Kerromme mielellämme miten voit Sympa HR:n avulla tehostaa henkilöstöhallintoasi ja vapauttaa aikaa henkilöstösi tukemiseen ja kehittämiseen.

Täältä löydät kaikki Sympalaiset

Aleksandr Ronk

Full Stack Developer aleksandr.ronk@sympa.com

David Cashman

Full Stack Developer

Hanne

Product Communication Specialist

Hannu

DevOps Engineer

Helena Juvankoski

Frontend Developer

Irene

Full Stack Developer

Joona

Full Stack Developer

Kai

QA Engineer kai.taumaa@sympa.com

Kristo Kuusela

Lead Designer
+358505721920
kristo.kuusela@sympa.com

Lasse

QA Engineer

Linda Liljeström

Product Marketing Manager
+358 40 145 25 24
linda.liljestrom@sympa.com

Markus

Full Stack Developer

Mika R

QA Engineer

Mikke

Full Stack Developer

Mikko Kojo

Product Director
+358 50 371 79 75
mikko.kojo@sympa.com

Mikko Kotola

Full Stack Developer

Mikko Pantsari

Development Manager
+358 40 5367 535
mikko.pantsari@sympa.com

Mikko Tenni

Frontend Developer mikko.tenni@sympa.com

Panu Vartiainen

Software Architect

Pertti

Full Stack Developer

Risto

Full Stack Developer

Samuli

QA Engineer

Sanna Jahkonen

HR Solution Manager
+358 40 5817015
sanna.jahkonen@sympa.com

Tam

Full Stack Developer

Ulla-Maria Karri

Product Manager
+358 46 876 0346
ulla-maria.karri@sympa.com