Sympan Whistleblowing-ilmoituskanava

Jos epäilet Sympan osalta väärinkäytöksiä tai epäeettistä käyttäytymistä, ilmoita siitä Sympan Whistleblowing-ilmoituskanavan kautta. Järjestelmämme tarjoaa Whistlelink, joka takaa sinulle turvallisen ja nimettömän raportoinnin.

Sympa Vantaa
Technopolis Helsinki-Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Saapumisohjeet ›

Sympa Lahti
Askotalo
Askonkatu 9 E
15100 Lahti

Saapumisohjeet ›

Yhteystiedot
+358 290 001 200

[email protected]

Laskutusosoitteet
Kotipaikka: Lahti
Y-tunnus: 1938597-5
ALV-numero: FI19385975

 

E-laskut
Verkkolasku-osoite/OVT-tunnus: 003719385975
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Sähköpostilaskut:
[email protected]

Kerro meille miten voimme auttaa

Katso alta itsellesi sopivin aika myyjien kalentereista ja varaa online-tapaaminen. Kerromme mielellämme miten voit Sympa HR:n avulla tehostaa henkilöstöhallintoasi ja vapauttaa aikaa henkilöstösi tukemiseen ja kehittämiseen.

Täältä löydät kaikki Sympalaiset

Aleksandr Ronk

Full Stack Developer

Aleksi Salonen

Full Stack Developer

Antti Väisänen

Manager, Operations antti.vaisanen@sympa.com

Artem Troitskiy

Site Reliability Engineer

David Cashman

Full Stack Developer

Hanne

Product Communication Specialist

Hannu

DevOps Engineer

Helena Juvankoski

Frontend Developer

Irene

Full Stack Developer

Joona

Full Stack Developer

Kai

QA Engineer kai.taumaa@sympa.com

Kristo Kuusela

Lead Designer
+358505721920
kristo.kuusela@sympa.com

Lasse

QA Engineer

Linda Liljeström

Product Marketing Manager
+358 40 145 25 24
linda.liljestrom@sympa.com

Mika R

QA Engineer

Mikko Kojo

VP, Product
+358 50 371 79 75
mikko.kojo@sympa.com

Mikko Kotola

Development Manager

Mikko Pantsari

Development Manager
+358 40 5367 535
mikko.pantsari@sympa.com

Mikko Tenni

Frontend Architect mikko.tenni@sympa.com

Nina Raunio

QA Engineer

Panu Vartiainen

Software Architect

Pertti

Full Stack Developer

Risto

Full Stack Developer

Samuli

QA Engineer

Sanna Jahkonen

HR Solution Manager
+358 40 5817015
sanna.jahkonen@sympa.com

Tam

Full Stack Developer

Ufuk Siklar

Full Stack Developer

Ulla-Maria Karri

Product Manager
+45 61 47 00 69
ulla-maria.karri@sympa.com